Місцеві сорти винограду

Мавруд

Вважається, що він сягає часів Стародавньої Фракії, Мавруд – червоний сорт винограду, який століттями вирощувався лише в районі стародавнього Філіпополіса, на північ від Родоп. Цей сорт зазвичай використовується для виготовлення вин з темним насиченим кольором і м’яким смаком. Його вирощування складне і вимагає особливої ​​уваги. Однак унікальні якості вин Мавруду варті зусиль!

Мельник

Мельник – червоний сорт винограду, вирощений в районі долини річки Струма, що характеризується типовим середземноморським кліматом. За легендою, вино Мельник є одним з улюблених Уїнстона Черчілля. Цей сорт виробляє більш потужні вина з насиченою текстурою, екзотичними парфумами та м’якими танінами.

Гамза

Вирощуваний з давніх часів сорт Гамза, відомий також у багатьох балканських країнах як “Кадарка”, найкраще вирощувати в Дунайському регіоні. Вино характеризується яскравим, іскристим червоним кольором, з приємним фруктовим смаком і чарівною свіжістю. Сорт вимагає специфічних кліматичних умов, через що його вирощують переважно в Дунайській рівнині.

Дім’ят

Відомий своїм ароматним виноградом, сорт Дім’ят століттями вирощується в Чорноморському регіоні. Вина, вироблені з нього, мають солодкий смак, сильний аромат і світло-бурштиновий колір. Дім’ят дозріває наприкінці вересня. Цей сорт є одним з найпопулярніших у Чорноморському регіоні.

Памід

За легендою, стародавні фракійці були завзятими шанувальниками памідських вин, що відрізняються приємною свіжістю та фруктовим смаком. Хоча століттями широко культивується фракійцями, сьогодні його вирощують переважно у Фракійській низовині.

Рубін

Успішне схрещування між Сирою та Небіоло, сортом з типовим темно -фіолетовим забарвленням, переважно посадженим у районі Фракійської низовини на кордоні з горою Странджа. Вина Рубін характеризуються насиченим і насиченим смаком і кольором. Спробуйте їх, ви будете вражені!

………………………………………..

Крім того, в цьому районі сприятливо ростуть вина Сіра, Каберне Совіньйон, Мерло, Каберне Фран, Шардоне та Совіньйон Блан.

………………………………………..

Сіра

Вина сорту Сіра мають чудовий яскраво -червоний колір з фіолетовими відтінками. Інтенсивний аромат стиглих ягід і нот тютюну, викладених елегантним французьким дубом. Смак насичений, м’який, з насиченим смаком, довгим закінченням і оксамитовим післясмаком.

Каберне Совіньйон

Вина сорту Каберне Совіньйон мають рубіново -червоний колір з фіолетовим відтінком. Аромат інтенсивний, поєднує в собі червоні та чорні ягоди. Старіння в дубових бочках приносить елегантні ноти ванілі та інших екзотичних спецій. Тіло зазвичай збалансоване, елегантне, з привабливим ароматом і м’якою обробкою.

Мерло

Вина з сорту Мерло мають насичений фіолетовий колір. Аромат поєднує в собі концентровані ноти чорних фруктів, сливи, вишневого варення, спецій, ванілі та земляного тону. Смак зазвичай гармонійний, інтенсивний, тіло має оксамитові дубильні речовини і хороший об’єм.

Каберне Фран

Вина сорту Каберне Фран мають насичений і насичений фіолетовий колір. Вишуканий і гармонійний аромат вина поєднує в собі концентровані відтінки спецій, чорного перцю, чорних фруктів та вишуканого французького дуба. Смак, що визначається гармонією об’єму, солодощі, оксамитового, інтенсивного аромату та виняткової довжини.

Шардоне

Вина Шардоне мають насичений жовто-зелений колір. Концентрований і гармонійний аромат цитрусових, персика, ванілі та тостів. Збалансований та елегантний смак, який включає об’єм, м’якість, свіжість цитрусових та інтенсивний аромат, призводить до тривалого та привабливого післясмаку.

Совіньйон Блан

Вина Совіньйон Блан характеризуються приємним жовто-зеленим кольором. Виразний аромат, що переплітається зеленим перцем, трав’яними та цитрусовими нюансами, доповнений натяком на зелений персик. М’який, приємний смак, наповнений об’ємом, яскраво вираженою свіжістю та довжиною – це останній штрих, який доповнює гарний совіньйон блан.

………………………………………..