Європа ділиться з Україною своїми найулюбленішими та автентичними винами з Фракійської низовини!

Ми раді поділитися з вами винами найвищої якості, перевіреними історією та традиціями. Проєкт «ЄВРОПА ДІЛИТЬСЯ»/«EUROPE SHARES» демонструватиме багату спадщину автентичних вин зі стародавньої Фракійської низовини з позначенням Protected Geographical Indication (PGI)  – «захищене географічне зазначення» (ЗГЗ) в Україні через серію заходів. Вони включатимуть презентації, які проводитимуться в ресторанах професійними сомельє, кожна з яких покликана запропонувати розуміння різних аспектів PGI/ЗГЗ Фракійської низовини. Починаючи з огляду проєкту та його ключових цілей, учасники також дізнаються про системи якості ЄС, такі як  Protected Geographical Indication (PGI)  – «захищене географічне зазначення» (ЗГЗ) та Protected Designation of Origin (PDO)  – «захищене найменування походження» (ЗНП), заглибляться в коротку історію традицій виноробства, що охоплює 6000 років у Фракійській низовині, отримають спеціалізовану інформацію про терруар та переваги виноробства в регіоні та продегустують вина з PGI/ЗГЗ Фракійської низовини.

Представляючи широкий асортимент вин з унікальним ароматом і традиційним смаком, Європа ділиться своїми автентичними натуральними винами. Лише вина із сертифікованим позначеннями та автентичною спадщиною мають маркування PDO/ЗНП  та PGI/ЗГЗ. Ці позначення допомагають захищати та рекламувати вина з особливими характеристиками, пов’язаними з їх географічним походженням, вироблені відповідно до суворих стандартів безпеки екологічно чистим способом. Європейські цінності, які ми з гордістю захищаємо, відображені в наших найцінніших винах – і ми не можемо дочекатися, щоб ПОДІЛИТИСЯ ними з ВАМИ!

Не пропустіть стенд «ЄВРОПА ДІЛИТЬСЯ»/«EUROPE SHARES»  на Wine and Spirits Show – 26-27 квітня 2024. Вже шість років поспіль ця виставка є одним із найважливіших українських майданчиків для нетворкінгу та ділових контактів для баєрів торгових мереж і представників HoReCa. Ви матимете можливість відчути неповторний смак автентичних вин із Фракійської долини та дізнатись, чому та як вони маркуються етикетками якості PDO/ЗНП  та PGI/ЗГЗ  Європейського Союзу.

У кінці другого року проєкту «ЄВРОПА ДІЛИТЬСЯ»/«EUROPE SHARES»  в Україні до кінця травня 2024 року відбудуться заходи для професіоналів, 10 презентацій у ресторанах, а також – Бізнес-конгрес зі спадщини автентичних вин зі стародавньої Фракійської низовини PGI/ЗГЗ.