Європа поділиться дарами зі свого столу з вашим столом у 2023 та 2024 роках, а в Україну знову прийдуть фракійські вина!

Ми раді повідомити, що фракійські вина знову прибувають в Україну в рамках європейського проекту GIFEU! Тепер українські любителі вина та експерти зможуть насолоджуватися автохтонними фракійськими сортами вина та іншими органічними продуктами з особливими характеристиками, пов’язаними з їхнім географічним походженням та відміченими схемами якості ЄС із захищеним географічним зазначенням (PGI) та захищеним найменуванням місця походження (PDO).

Ми плануємо багато заходів та подій, таких як участь у стендах на виставках, презентації та дегустації фракійських вин у ресторанах, організація заходів для професіоналів та бізнес-конгресів. Усі заплановані заходи дадуть фантастичну можливість насолодитися унікальними місцевими сортами, розширити знання про європейські географічні зазначення та схеми якості. Наші події також розвиватимуть мережеві та ділові можливості, пов’язані з подальшим експортом європейських вин із Фракійської низовини.

Залишайтеся з нами, щоб дізнатися більше про майбутні дати та місця, і слідкуйте за нами у Facebook! https://www.facebook.com/eushares.ukraine

Насолоджуйтесь – це з Європи!