Україна закохалася у болгарське вино

У рамках програми «Подарунки з Європи» Болгарська асоціація виноробства та експорту у співпраці з литовською організацією «Лідери балтійської гастрономії» організувала та взяла участь у низці заходів, спрямованих на розширення мережі дистрибуції високоякісних європейських продуктів, у тому числі дивовижних вин з Фракії, низинного району в Болгарії.

У період з 31 жовтня по 5 листопада високоякісні вина з Фракійської низовини були представлені на одній з найбільших міжнародних винних виставок в Східній Європі, яка відбулася в Києві. Виставка Wine & Spirits – це щорічна провідна виставка вин в Україні. Вона об’єднує іноземних виробників вина з імпортерами та дистриб’юторами вина по всьому світу. Там високо оцінили вина з виноробень: Катаржина, Бононія Естейт, Рупель, Златен Рожен, Олександра та Віа Вінера. Десятки людей ознайомилися з болгарським вином та скуштували унікальні автохтонні сорти, такі як мавруд, міскет дим’ят та гамза.

Крім того, болгарські виробники вина з Фракійської низовини мали змогу взяти участь у бізнес-конгресі – великому заході для професіоналів вина. Цей захід став чудовою можливістю як для виробників вина розширити експорт вина, зустрічаючись з оптовими, роздрібними продавцями та торговими представниками, так і для любителів українського вина насолодитися ароматом самобутніх та елегантних болгарських вин.

Також, болгарська асоціація виноробства та експорту разом зі своїми місцевими партнерами організувала два семінари, головною метою яких було представити різноманітність та специфіку вина з Фракійської низовини. Лекції читав відомий винознавець – засновник Асоціації сомельє України Дмитро Сидоренко. Більше 80 людей відкрили для себе спадщину автентичних вин з античних фракійських низовин, захищених географічним зазначенням (ЗГУ).

Це лише початок болгарської винної пригоди в Україні! Слідкуйте за асоціацією Болгарського виноробства та експорту, щоб отримати більше інформації та анонси майбутніх заходів та подій у Києві!