Про нас

Європа ділиться своїми найулюбленішими та справжніми винами. Ми з гордістю ділимося з вами винами найвищої якості, що перевірені історією та традиціями. Представляючи великий асортимент вин з унікальними ароматами та традиційним смаком, Європа ділиться своїми справжніми, натуральними винами. З маркуванням PDO і PGI є лише вина із сертифікованим походженням та справжньою спадщиною. Ці знаки визнання допомагають охороняти та просувати вина з особливими характеристиками, пов’язаними з їх географічним походженням, виробленими за суворими стандартами безпеки екологічно чистим способом. Європейські цінності, яких ми з гордістю відстоюємо, знайшли своє відображення у наших найдорожчих винах – і ми не можемо дочекатися, щоб ПОДІЛИТИСЯ ними з ВАМИ!

Болгарська асоціація виноробства та експорту (BWEA) – це некомерційна організація, яка прагне просувати болгарські вина на міжнародних ринках. З моменту свого заснування у 2012 році ми працюємо над розширенням експорту високоякісних вин та визнанням довготривалих традицій виноробства Болгарії, винного туризму та ноу-хау.

. До основних напрямків діяльності Асоціації відносяться:

– Реклама вин членів BWEA

-Контакт з урядовими та неурядовими організаціями з метою довгострокового партнерства

– Підготовка та розповсюдження маркетингових досліджень та ключових тенденцій світового виробництва вина

– Організація конференцій, семінарів та семінарів з рекламною та інформаційною метою

– Підтримка збільшення експорту вина через створення та управління проектами, що фінансуються за рахунок коштів ЄС.

Для цілей нашого проекту ми розробили партнерство з лідерами балтійської гастрономії (BGL). BGL – це альянс литовських організацій харчових та інших сільськогосподарських виробників, заснований у 2018 році. Його основна мета – підтримка експорту продукції виробників та підвищення їх обізнаності про якість та додану вартість на зовнішніх ринках. BGL – це федерація зернових, безалкогольних напоїв, міцних алкогольних напоїв, органічних продуктів харчування та інших асоціацій галузі харчової промисловості.